Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Depilacja laserowa – charakterystyka procesu

Pinterest LinkedIn Tumblr

Depilacja laserowa to przede wszystkim metoda, która wyróżnia się spośród wszystkim metod usuwania zbędnego owłosienia. Jest to metoda permanentna, która na zawsze pozwala pozbyć się uporczywie odrastającego owłosienia z danej partii ciała. Żadna inna metoda nie jest tak skuteczna – wymagają one ciągłego powtarzania co wiąże się często z podrażnieniami, zaczerwienieniem ale i utratą czasu i pieniędzy na nowe żyletki, gorący wosk czy pianki do golenia. Depilacja laserowa to jednorazowa inwestycja pozwalająca na uzyskanie gładkiej skóry do końca swojego życia!

Ceny depilacji laserowej

Cennik depilacji laserowej jest dość zróżnicowany. Zależy on przede wszystkim on renomy salonu w którym odbywa się proces, nowoczesności laserów, wielkości miasta, ale i najważniejsze – części ciała, z której pozbywa się owłosienia. Im większa część ciała, tym potrzeba więcej czasu na usunięcie owłosienia. Analogicznie: im ciemniejsze i gęstsze włosy, tym trzeba przeprowadzić więcej zabiegów co podnosi cenę. Ogólnie mówi się, że do 9 serii zabiegów powinno wystarczyć w każdym przypadku.

Najkorzystniej jest wybierać całe pakiety zabiegów – wtedy salony oferują najniższe ceny. Przykładem mogą być nawet pakiety, prezentujące kilka części ciała na raz! Oznacza to, że za jednym razem można poddawać depilacji laserowej przykładowo ręce i okolice bikini. Do części ciała, które najczęściej się depiluje należą również szyja, barki, ramiona, twarz, klatka piersiowa, wąsiki, baczki czy nawet broda! Dlatego depilacja laserowa polecana jest nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn.

Zobacz także: https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/

Jak to działa?

Depilacja laserowa opiera się o wykorzystanie wiązki światła pochodzącego z lasera, który naświetla skórę. Melanina w niej zawarta przekształca tą energię w energie cieplną nagrzewając się. W takim stanie jest zdolna do uszkodzenia cebulki włosa, która już nie będzie mogła wytworzyć kolejnych włosów co da permanentny efekt gładkiej skóry. Jednak aby mieć pewność należy wykonać serie zabiegów.

Comments are closed.

erland-oeso.org y-publikacje.pl https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/