Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Jak szybko wyglądać szczuplej i poczuć się lepiej?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wiele kobiet dokłada wszelkich starań, aby utrzymać smukłą sylwetkę. Siedzący tryb życia, niezdrowe odżywianie oraz spowolniony metabolizm utrudniają jednak to zadanie i są przyczyną gromadzenia się tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha oraz powstania cellulitu. W sytuacji gdy ćwiczenia i dieta okazują się bezskuteczne w walce z drobnymi niedoskonałościami, warto rozważyć zakup bielizny wyszczuplającej.

Dlaczego warto zainteresować się bielizną wyszczuplającą?

Jedną z największych zalet tego rodzaju bielizny jest natychmiastowe wygładzenie ciała, dzięki któremu cellulit oraz fałdki stają się niewidoczne. Ma to szczególne znaczenie w przypadku noszenia obcisłych i lekko przezroczystych ubrań, które w przeciwnym razie uwydatniłyby wszystkie mankamenty sylwetki.W zależności od poziomu modelowania bielizny, kobiety mogą spodziewać się nie tylko optycznego wyszczuplenia, ale również zmniejszenia obwodów ciała, dzięki silnemu uciskowi. Tego rodzaju produkty mają wysoką zawartość elastycznych włókien, nawet powyżej 20%. Efekt ich działania widoczny jest od razu po ich założeniu.

Jaki skład powinna mieć wysokiej jakości bielizna wyszczuplająca?

Wybór wysokiej jakości produktów jest niezwykle ważny, ponieważ przylegają one bezpośrednio do skóry. Z tego względu nawet modele wyszczuplające, charakteryzujące się domieszką elastycznych włókien, powinny zawierać naturalne materiały, takie jak wiskoza lub bawełna.Noszenie ciasnej bielizny wykonanej jedynie ze sztucznych tkanin skutkuje bowiem gromadzeniem się groźnych bakterii na skórze, które doprowadzić mogą do zapalenia mieszków włosowych. Warto podkreślić, że zbyt długi ucisk ciała może spowodować również zwiększenie ciśnienia w jamie brzusznej, a przez to zaburzać trawienie. Z tego względu warto zachować ten rodzaj bielizny jedynie na wyjątkowe okazje.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu bielizny?

Wybór modeli bielizny wyszczuplającej jest bardzo szeroki. W ofercie marek znaleźć można:

  • majtki z wysokim stanem lub nogawkami,
  • body i gorsety,
  • oraz halki i podkoszulki.

Dzięki takiej różnorodności z łatwością dopasować można model do odpowiedniej kreacji, np. halka doskonale sprawdzi się pod dopasowaną sukienką, podczas gdy majtki z wysokim stanem mogą okazać się wystarczające w przypadku ołówkowej spódnicy lub cygaretek.Kupując bieliznę wyszczuplającą, szczególną uwagę należy poświęcić na wybór odpowiedniego rozmiaru, zgodnego z tabelą przygotowaną przez producenta. Bielizna ta nie powinna być bowiem zbyt ciasna – wiąże się to zwykle z dużym dyskomfortem oraz podkreśleniem niedoskonałości, ani zbyt luźna – wówczas nie spełnia ona swojej roli.

Bielizna wyszczuplająca to doskonała propozycja dla kobiet, które chcą wyglądać szczuplej podczas wyjątkowych uroczystości. Warto jednak podkreślić, że nawet najlepszej jakości bielizna modelująca powinna być stosowana jedynie od czasu do czasu. Nie zastąpi ona bowiem aktywnego trybu życia, ani zdrowej diety.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna wyszczuplająca.

Comments are closed.