Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesne zestawy garnków

Pinterest LinkedIn Tumblr

Gotowanie czy pieczenie powinno być przyjemnością, która pozwala nam się zrelaksować. Przygotowywanie wartościowych posiłków wymaga od nas wybrania nie tylko dobrych jakościowo produktów, ale i wykorzystania garnków, które pozwolą na zachowanie dużej ilości składników odżywczych. Jakie garnki i patelnie proponują nam topowi producenci? Jakie rozwiązania warto wybrać do własnej kuchni?

Garnki dopasowane do konkretnych potrzeb – co wybrać?

Wśród licznych propozycji producentów z pewnością warto zwrócić uwagę na garnki ze stali nierdzewnej 18/10 – to dzisiaj jedne z najpopularniejszych produktów na rynku. Garnki wykonane z tego materiału są odporne na wysokie temperatury, jak również na działanie wilgoci, pojawianie się rdzy czy na odkształcenia. Ciekawostką są garnki stalowe w konkretnych kolorach – takie komplety z pewnością nadadzą kuchni charakteru! W dnach garnków stalowych umieszczono specjalne dyski – ich zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Dyski przyczyniają się również do zmniejszenia rachunków za energię oraz do szybszego przygotowywania pysznych dań. Garnki z wewnętrznymi dyskami możemy wykorzystywać na wszystkich typach kuchenek. Garnki posiadają również profilowane rączki i uchwyty, tworzone najczęściej z materiałów antypoślizgowych. Podnoszenie takiego garnka nie sprawi problemów, nawet wtedy, kiedy jest on gorący. 

Dodatkowe wyposażenie w kompletach garnków

Warto wspomnieć, że zestawy garnków mogą składać się z kilku lub kilkunastu elementów – dzięki takiemu zróżnicowaniu jeszcze lepiej dopasujemy konkretny zestaw do własnych potrzeb. Poza przykrywkami wykonanymi ze szkła hartowanego garnki uzupełniono również o wewnętrzne miarki do odmierzania płynów, lejki, cedzaki. 

Comments are closed.

zobacz zobacz wiecje live url