Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

O metodzie hybrydowej zdobienia paznokci

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zadbane paznokcie oraz dłonie bardzo poprawiają wizerunek kobiety. Dzisiaj można mieć je piękne bez większego wysiłku. Wystarczy umówić się do profesjonalistki, która wykonuje manicure na przykład metodą hybrydową. To jedna z najpopularniejszych metod, która daje doskonały, trwały efekt. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci

Współcześnie w salonach manicure wykonuje się stylizacje paznokci różnymi metodami. Dla bardzo wielu kobiet najbardziej odpowiednia jest metoda hybrydowa zdobienia paznokci. Daje ona bardzo ładny wizualnie efekt, jest trwała i bezpieczna dla zdrowia. Poza tym nie kosztuje tak dużo.

W większości miast w Polsce manicure wykonany metodą hybrydową to wydatek mniej więcej 80 zł. Czasami trzeba zapłacić odrobinę więcej, ale to rzadkość. Manicure tą metodą można wykonywać co 2, a nawet 3 tygodnie. Wiele klientek decyduje się właśnie na to, aby na paznokcie umawiać się raz na 3 tygodnie. Wystarczy godzina, aby wyjść z salonu z pięknymi pazurkami, które będą doskonale się prezentować przez kolejne tygodnie.

Kto może skorzystać z metody hybrydowej?

Generalnie metoda hybrydowa polecana jest dla każdej z kobiet. Preparaty wykorzystywane do zdobienia paznokci, a także lampy emitujące promieniowanie UV, które jest potrzebne do tego, aby utrwalić emalię, zwykle są bezpieczne dla każdego. Bardzo sporadycznie mogą zdarzać się uczulenia, o czym warto wiedzieć wcześniej.

Metoda hybrydowa polecana jest nawet dla kobiet w ciąży, przy czym powinny pamiętać one o tym, aby przed porodem zdjąć hybrydę z paznokci. Dlaczego? Lekarze obserwują stan płytki paznokcia między innymi po to, aby ocenić, czy nie dochodzi do niedotlenienia organizmu mamy.

Jak wykonuje się zdobienie paznokci metodą hybrydową?

W jaki sposób wykonuje się tak zwane hybrydy na paznokciach? Emalia jest tak trwała ze względu na to, że pod spód nakłada się specjalną warstwę, która delikatnie utwardza płytkę paznokcia i sprawia, że można je też przedłużyć. Następnie nakłada się dwie warstwy lakieru, które są utwardzane pod lampą.

Kolejny krok to nałożenie specjalnego preparatu, który z języka angielskiego nazywa się top coat. Ten etap również kończy się utwardzeniem pod lampą. Wszystkie te charakterystyczne dla metody hybrydowej kroki sprawiają, że lakier bardzo długo wygląda nienagannie na paznokciach. Dlatego hybrydę cenią nawet te kobiety, które na co dzień wykonują pracę fizyczną. Ich paznokcie wyglądają nienagannie. Dzięki temu łatwiej zachować atrakcyjny wygląd dłoni.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

Comments are closed.

zobacz wiecej https://terazubezpieczenia.pl zobacz wiecje