Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Wypoczynek na balkon – jaki komplet wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Komfortowy wypoczynek na balkon to zazwyczaj komplety składające się z sofy narożnej, wygodnego fotela oraz stolika kawowego. Szukając idealnego zestawu musimy być jednak świadomi, że ważna jest nie tylko estetyka – aby meble ogrodowe cieszyły nasze oczy szereg lat istotne jest wybranie kompletu, który odznaczać się będzie wysoką odpornością na uszkodzenia i zmienne warunki atmosferyczne. Jaki wypoczynek na balkon spełni te oczekiwania?

Wypoczynek na balkon z technorattanu

Wśród wielu możliwości wyboru mebli ogrodowych wypoczynek na balkon z technorattanu cieszy się nieustającym zainteresowaniem. Wypoczynek na balkon tego typu jest trwały, elegancki i dopasowany do zróżnicowanych potrzeb. Kolekcje mebli technorattanowych zawierają elementy, które pozwolą nam na stworzenie wymarzonej przestrzeni wypoczynkowej: znajdziemy w nich sofy narożne, klasyczne leżanki, komplety kawowe, stoliki. 

Jak skonstruowany jest wypoczynek na balkon? Meble wypoczynkowe technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże malowane proszkowo. Taka konstrukcja nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wilgoci, korozję. Zastosowanie aluminium pozwoliło również na zmniejszenie końcowej wagi mebla – podnoszenie foteli czy stolików nie sprawi nam większego problemu. Okrycie mebla to plecionka technorattanowa – tworzywo to nie płowieje, nie jest podatne na wnikanie brudu. Utrzymanie go w czystości nie sprawi nam żadnego problemu. 

Wypoczynek na balkon w komplecie z parasolem 

Aby nasze miejsce wypoczynkowe było kompletne wypoczynek na balkon warto zestawić z nowoczesnym parasolem ogrodowym. Parasole zaskoczą nas innowacyjną budową , designerskim wyglądem oraz licznymi punktami regulacji, co pozwoli na precyzyjne dobranie kąta padania cienia.

Comments are closed.