Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Żelowe zdobienie paznokci

Pinterest LinkedIn Tumblr

Metoda żelowa zdobienia paznokci jest bardzo ceniona przez kobiety. Stosowana jest praktycznie na całym świecie. Dzięki żelowej metodzie zdobienia można cieszyć się pięknymi paznokciami.

Skuteczna metoda zdobienia paznokci

Żeby manicure był trwały, należy przestrzegać kilku najistotniejszych wytycznych oraz odpowiednio przygotować paznokcie do zabiegu. Sporo kobiet nie wie jednak, jak to zrobić. Na samym początku paznokcie trzeba przyciąć i wyrównać, równocześnie nadając im pożądany kształt. Następnie trzeba odtłuścić powierzchnię płytki specjalnym cleanerem.

Kolejnym krokiem jest przycięcie oraz odsunięcie skórek, żeby maksymalnie odsłonić paznokcie. Potem trzeba delikatnie wypolerować ich powierzchnię blokiem polerskim oraz ponownie odtłuścić. Na samym końcu należy nałożyć cienką warstwę podkładu zapewniającego lepszą przyczepność żelu do płytki i trwałość manicure. Istotne jest to, żeby nie dotykać oczyszczonej powierzchni, gdyż środek może przez to stracić swoje właściwości.

Efektywne zdobienie paznokci – czy warto postawić na metodę żelową?

Bardzo istotne jest zebranie produktów niezbędnych do utwardzenia płytki metodą żelową. Taki manicure można zrobić samodzielnie w zaciszu domowym, bez skorzystania z usług profesjonalnego salonu. Potrzeba do tego specjalnych preparatów oraz kosmetyków.

Żeby wykonać żelowe zdobienie paznokci, trzeba kupić specjalny żel budujący. Do tego dolicza się odtłuszczające primery oraz oczyszczające cleanery. Do tej metody zdobienia paznokcie niezbędne są specjalne środki, czyli lakiery, pyłki, kryształki i tak dalej. Trzeba też kupić oliwkę do zmiękczania skórek. Okazuje się, że wszystkie niezbędne produkty można kupić w wyspecjalizowanych sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Najlepiej kupować narzędzia i kosmetyki wysokiej jakości, które pochodzą od uznanego producenta.

Metoda żelowa zdobienia paznokci – co trzeba wiedzieć?

Do takiej metody zdobienia paznokci trzeba kupić lampę ultrafioletową. W przypadku, gdy często robiony jest manicure, to mowa tu o inwestycji, która powinna się szybko zwrócić. Inne narzędzia oraz akcesoria, w które trzeba się wyposażyć to m.in. pilniki o różnej gramaturze, szablon oraz patyczki do odsuwania skórek. Należy też skompletować cążki, waciki bezpyłowe, syntetyczny pędzel do nakładaniu żelu, a ponadto blok polerski.

Sprawdzone preparaty przeznaczone do żelowej metody zdobienia paznokci można zakupić w wielu drogeriach zlokalizowanych w Polsce. Najlepiej stawiać na naturalne produkty, które nie szkodzą skórze.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda żelowa zdobienia paznokci.

Comments are closed.

zobacz https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/ https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/