Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Meble ogrodowe z narożnikiem – uniwersalny komplet!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Ogród czy taras mogą być najlepszym miejscem do spędzania letnich dni – konieczna jest jedynie odpowiednia aranżacja. Liczne komplety mebli ogrodowych pozwolą znaleźć kolekcję dopasowaną do danych potrzeb. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się meble ogrodowe z narożnikiem. Z czego takie meble są tworzone?

Technorattanowe meble ogrodowe z narożnikiem

Jednymi z najchętniej wybieranych mebli ogrodowych są bez wątpienia meble ogrodowe z narożnikiem wykonane z technorattanu. Meble technorattanowe są doskonale znane w Polsce. W ostatnich latach projektanci proponują meble wykonane z tego tworzywa w nowej, odświeżonej wersji. Meble ogrodowe z narożnikiem z tego tworzywa są lekkie, trwałe i wpisują się w najnowsze trendy. Meble takie dostępne są w kilku kolorach, dzięki czemu możliwe jest uzupełnienie już zaaranżowanej przestrzeni. Meble technorattanowe posiadają aluminiowe stelaże malowane proszkowo, które zabezpieczone są przed działaniem wilgoci i korozją. Okrycie mebli tworzy plecionka technorattanowa, której nieporowata struktura nie wchłania brudu, wilgoci. Technorattan przez wiele lat zachowuje swój wyjątkowy wygląd – nie płowieje, nie kruszy się.

Meble ogrodowe z narożnikiem – kolekcje modułowe

Na uwagę zasługują kolekcje modułowe – są to zestawy, które składają się z kilku elementów. Elementy te mogą być wykorzystywane oddzielnie lub łączone ze sobą w obszerne narożniki. Mele modułowe posiadają niewielkie złączki, które pozwalają na łączenie elementów kolekcji. To ciekawa forma aranżacji, gdyż pozwala na elastyczne podejście do przestrzeni. Miejsce wypoczynkowe może zmieniać się dzięki meblom ogrodowym modułowym zgodnie z potrzebami. Meble modułowe nierzadko uzupełnia się o wstawki z naturalnego, egzotycznego drewna.

Comments are closed.

https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ zobacz https://hanza.edu.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-mala-inwestycja-wielkie-mozliwosci/