Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Podkładka na biurko – jaką zamówić?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Podkładki na biurko bardzo przydatny asortyment w każdej firmie, biurze czy kancelarii. Dzięki niej łatwiej utrzymać porządek i ład przy pracy oraz pozwala ona na dłużej ochraniać same biurko przed uszkodzeniami czy zabrudzeniem. Jakie podkładki są obecnie na topie? W jakie rzeczy inwestują najczęściej klienci? Podpowiedź poniżej.

Podkładka (mata) dowolny kształt

Podkładka (mata) dowolny kształt to niezwykle sprawdzone, gustowne rozwiązanie, które pasuje praktycznie do każdego biurka. W zależności od potrzeb klienci mogą zdecydować się na bardziej eleganckie wersje jak np. wykonane z ekologicznej skóry lub w innych mocnych materiałów, oraz wersje tańsze – z pleksi, czy z tworzywa sztucznego, które również bywają efektowne i bardzo wytrzymałem.

Jakie maty najczęściej wybierają klienci?

W dużych firmach, właściciele chcą mieć asortyment, który będzie świetnej jakości. Decydują się oni często na standardowe podkładki do klasycznych biurek z notatnikami lub miejscem na przybory takie jak: długopisy, linijki czy ołówki. Można je kupić zarówno w jednolitych kolorach, jaki znaleźć modele bardziej ozdobne, pasujące designem pod konkretne biuro i jego działalność. Wiele miejsc decyduje się na podkładki na których znajdują się kalendarze z oznaczonymi ważnymi datami w roku lub na maty, które są jednocześnie notatnikiem. Ta ostatnia opcja przydaje się wszędzie tam, gdzie codziennie przyjmowani są interesanci i gdzie trzeba notować na bieżąco wiele spraw.

Podkładki na indywidualne zamówienie

Profesjonalne, prestiżowe marki często decydują się na zamówienie specjalnych podkładek zgodnie z życzeniem klienta. Wówczas takie maty są personalizowane. Biura, które tworzą takowe zamówienia pod indywidualne zamówienie – pozwalają klientom wybrać kształt takiej maty, jej rozmiar, kolor, materiał, z którego jest wykonana oraz inne szczegóły. Bardzo często umieszcza się na takich podkładkach logo oraz dane firmy, zdjęcia pracowników lub budynków lub inne rzeczy związane z konkretną działalnością. Takie rzeczy od lat zwiększają prestiż firmy.

Jak widać z powyższego, klienci mają w czym wybierać. Obecnie na rynku jest sporo producentów różnorodnych mat, które specjalizują się w tworzeniu tylko i wyłącznie podkładek na biurka do biur, które będą zgodne z oczekiwaniami klientów. Warto skorzystać z tej opcji, gdy chce się stworzyć asortyment, który w 100% będzie pasował do ogólnej kolorystyki oraz charakteru marki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.maximat.pl/p919,czarna-mata-podkladka-na-zamowienie-dowolny-ksztalt-cena-za-1m2.html.

Comments are closed.